Харківський університет увійшов до ТОП-500 найкращих світових вишів

Харківський національний університет у рейтингу QS World University Rankings–2020 випередив решту українських вищих навчальних закладів

Як передає Depo.Харків, сьогодні, 19 червня, був опублікований щорічний звіт міжнародного рейтингу QS World University Rankings–2020.

 

Згідно рейтингу, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна уже вшосте ввійшов до 500 найкращих університетів світу, посівши 491 місце - найвищу позицію у рейтингу в порівнянні з іншими українськими університетами.

 

У рейтингах оцінюються такі напрями діяльності закладів вищої освіти, як наукова діяльність, підготовка наукових кадрів, міжнародна активність, інноваційна діяльність, освітня діяльність, фінансування навчального процесу та наукових досліджень.

 

Довідка Depo.Харків. QS World University Rankings – це глобальне дослідження та рейтинг кращих закладів вищої освіти світового значення за показниками їхніх досягнень у галузі освіти й науки. Рейтинг розраховано за методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS).

 

Як повідомляв Depo.Харків, 19 червня 2019 року одіозний чиновник Кернеса, директор департаменту Сідоренко намагався вибити камеру та заборонити зйомку в мерії Харкова.

 

У листопаді 2018 року Сідоренко попався на сумнівній оборудці з комунальним майном міста. Коли журналіст Depo.Харків намагався взяти в нього коментар із цього приводу, то чиновник виматюкався на адресу працівника видання.

 

Наприкінці листопада 2018 року Сідоренко об матюкав народного депутата Михайла Кобцева.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook