Харківський облвиборчком очолив представник Зеленського, міську комісію – соратниця Вакарчука

Харківська міська та Харківська обласна територіальні виборчі комісії провели свої перші засідання

Харківський облвиборчком очолив представ…

Про це повідомляє громадська мережа "Опора", передає Depo.Харків.

 

За відомостями "Опори", члени комісій прийняли присягу та приступили до виконання своїх обов'язків. Усі територіальні виборчі комісії, утворені 10 серпня, мають провести перші засідання не пізніше, ніж на другий день з дати утворення.

 

Харківську обласну виборчу комісію очолила Валерія Копоруліна, представниця партії "Слуга народу". Заступником голови комісії стала Інна Нурмагомедова ("Європейська Солідарність"). Секретарем цієї комісії став Владислав Токарєв ("Голос"). Крім того, до складу комісії увійшли ще 15 членів. По два представника мають політичні партії "Опозиційна платформа – За Життя", ВО "Батьківщина", "За майбутнє", та по одному партії "Молодіжна партія України", "Громада і закон", "Партія українського народу", "Європейська солідарність", "Єдина країна", "Солідарність жінок України", "Голос", "Слуга народу", "Зелена планета".

 

На перше засідання з'явилися 12 з 18 членів ТВК, включно з усіма представниками керівного складу. Кворум для проведення засідання був і члени ТВК прийняли присягу.

 

Відсутніми виявилися представники політичних партій: "Молодіжна партія України" (Євгенія Власовець), "Громада і закон" (Василь Лесюк), "Єдина країна" (Дмитро Рудяченко), "Партія українського народу" (Марина Малишева), "Зелена планета" (Софія Савченко) та "Опозиційна платформа – За Життя" Євген Пархоменко.

 

Режим роботи комісії затверджений з 9:00 до 18:00, перерва з 13 до 14 години.

 

Харківську міську ТВК очолила Ольга Мозгова ("Голос"). Заступником призначили Ганну Теплову (ВО "Батьківщина"), секретарем – Ніну Салтикову ("Слуга народу").

На засіданні було присутніми 15 з 18 членів комісії. Ніхто не відмовився від прийняття присяги й відповідно кворум був.

 

Щодо 3-х відсутніх, то вони не вийшли на зв'язок. Як і в ситуації з обласною виборчою комісією, мова йде про представників непарламентських партій: Катерину Григову ("Віче"), Наталю Малятко ("Всеукраїнське об'єднання "Громадський контроль") та Владиславу Носову ("Національно-демократичне об'єднання "Україна").

 

Затверджений графік роботи: з понеділка по п'ятницю комісія працює з 9:00 до 18:00, а у суботу з 10:00 до 13:00.

 

Читайте також: ЦВК сформувала склад виборчих комісій, що працюватимуть на Харківщині

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"