Харківський наукопарк "Синергія" першим в Україні увійшов до Міжнародної асоціації наукових парків IASP, - Світлична

У Харкові науковий парк "Синергія" при Харківському національному університеті радіоелектроніки відкриває широкі можливості для студентів та викладачів вишу

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, вчора, 19 квітня, керівниця ОДА Юлія Світлична ознайомила Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з можливостями новітньої установи, що першою в Україні увійшла до Міжнародної асоціації наукових парків IASP.

 

За відомостями прес-служби, Світлична відзначила, що науковий парк "Синергія" відкриває широкі можливості для студентів та викладачів вишу. Тут є 20 аудиторій, що обладнані сучасною технікою (iMac-аудиторії; Windows-аудиторії; аудиторії з інтерактивними столами та шоломами віртуальної реальності тощо), мультимедійна лабораторія, лабораторії віртуальної реальності та робототехніки тощо.

 

"Що потрібно для економічного розвитку країни? Безумовно, щоб світлі голови залишалися у нас, в Україні, а для цього необхідно створювати умови, - сказала Світлична. – У студентів має бути можливість генерувати науково-технічні та інноваційні ідеї, а потім реалізовувати їх у реальному секторі. Усі ці можливості відкриває цей хаб".

 

Міністр закордонних справ України відзначив, що цей день на Харківщині став для нього науковим. "Я брав участь у врученні дипломів у школі дипломатії, а до цього ще були студентські зустрічі. Я вважаю, що в Харкові в цьому плані є абсолютно унікальний шанс", - сказав Клімкін.

 

Він також підкреслив інтелектуальний потенціал Харківщини та креативність місцевих ІТ-шників.

 

 

 

Нагадаємо, НП "Синергія" відкрили в Харкові минулого тижня. Він розташований на площі 1,5 тисячі квадратних метрів та обладнаний найсучаснішою технікою. Парк представлятиме можливості не лише для навчання. На його базі підтримку отримуватимуть стартапи, проводитимуться хакатони, діятиме клас робототехніки тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook