Харківський лучник виборов "срібло" чемпіонату України

Харків’янин Вадим Головко став срібним призером чемпіонату України зі стрільби з лука

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, турнір зібрав близько 100 спортсменів з дев’яти областей країни та Києва, які виявили сильніших в стрільбі з класичного та блокового лука.

Харківські лучники здобули одну срібну медаль. У змаганнях серед чоловіків у стрільбі з блокового лука нагороду завоював Вадим Головко, який у сумі за два кваліфікаційні та два олімпійські раунди показав другий результат. Краще за нього відстріляв лише Антон Лілевський, який став переможцем.

Серед жінок у стрільбі з блокового лука перемогла Катерина Палеха з Львівської області.

Змагання стали одним з етапів підготовки збірної України до Європейських ігор, які з 21 по 30 червня цього року відбудуться в столиці Білорусі.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський спортсмен Валентин Сипавін увійшов до першої десятки етапів Кубка світу з льодолазіння.