Харківський лікар незаконно виписував рецепти на наркотичні препарати

У Харкові лікар-нарколог незаконно видавав рецептурні бланки на отримання наркотичних лікарських засобів

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, слідчі оперативні дії проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст. 319 (незаконна видача рецепта на право придбання наркотичних засобів або психотропних речовин) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що з метою отримання прибутку керівник медичного закладу, маючи медичну кваліфікацію лікаря-нарколога, створив злочинну схему щодо незаконної видачі спеціальних рецептурних бланків на наркотичні (психотропні) лікарські засоби в порушення встановлених діючим законодавством правил їх відпуску.

27 березня під час санкціонованих обшуків, а також інших слідчих дій, незаконна діяльність установи була припинена. Під час обшуків була вилучена медична документація (амбулаторні картки пацієнтів), незаповнені бланки рецептів на отримання наркотичних лікарських засобів, розрахункові квитанції, копії вже виданих рецептів та інша документація діяльності медичного закладу.

Встановлені неодноразові факти видачі спеціальних рецептурних бланків особам, які не мали підстав на отримання наркотичних (психотропних) лікарських засобів. Своїми діями зловмисник сприяв витоку наркотичних лікарських засобів з легального обігу до нелегального.

Вирішується питання щодо встановлення інших осіб причетних до вказаної злочинної схеми та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Як повідомляв Depo.Харківу центрі Харкова молодик на евакуаторі вкрав легковик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook