Харківський борець став чемпіоном України

Харків’янин, чинний чемпіон світу, Семен Новіков переміг на змаганнях з греко-римської боротьби серед чоловіків до 23 років у ваговій категорії до 87 кг

Харківський борець став чемпіоном Україн…

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

Чемпіонат України відбувся у Черкасах. На ньому збірна Харківської області виборола одну золоту, три срібні та одну бронзову нагороди. Новіков успішно провів чотири поєдинки, в тому числі фінальний, в якому переміг суперника з Київської області.

Срібними призерами чемпіонату стали Микита Ухатюк, Руслан Конєв, Владислав Коваленко. Бронзову медаль у ваговій категорії до 67 кг виборов Фаміл Гюлмамедов.

У загальнокомандному заліку збірна Харківщини посіла друге місце. Перше було за командою Київської області, а третє – Одеської.

Як повідомляв Depo.Харківпід Харковом на авторинку знайшли труп чоловіка.