Харківським конструкторам дали 24 години на перевірку якості броні для БТР

Директор Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені Морозова та власник "Лозівського ковальсько-механічного заводу" мають 24 години для з’ясування достовірності інформації щодо якості зварювання корпусів БТР-4Е

Харківським конструкторам дали 24 години…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі державного концерну "Укроборонпром", коментуючи інформацію щодо наявності дефектів зварювання, поширену в ЗМІ.

У прес-службі зазначили, що директор ХКБМ Яков Мормило отримав наказ терміново створити комісію і протягом доби провести верифікацію оприлюднених фотографій та інформації щодо стану корпусів для виготовлення БТР-4Е за контрактом з Міністерством оборони.

Для з’ясування обставин керівництво "Укроборонпрому" запросило до Києва директора та власника "Лозівський ковальсько-механічний завод" (ЛКМЗ) з вимогою пояснити оприлюднену інформацію.

Концерн також пропонує Управлінню військових представництв Міністерства оборони повторно перевірити усі корпуси виробництва "Лозівський ковальсько-механічний завод", що перебувають на цей час у виробництві.

"У випадку виявлення браку або технологічних недоліків, "Укроборонпром" буде вимагати від співвиконавця контракту виконати свої зобов’язання щодо якості продукції згідно з вимогами технічної документації у повному обсязі та за власний рахунок", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, інженери "Укроборонпрому" презентували перший військовий квадрокоптер українського виробництва "Берегиня".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"