Харківські важкоатлетки встановили 11 рекордів України

У Харкові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики, на якому харків’яни завоювали 13 медалей та встановили 11 рекордів

Харківські важкоатлетки встановили 11 ре…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли близько 120 спортсменів з усієї України. За підсумками змагань, на рахунку харківських атлетів - п’ять золотих, п’ять срібних та три бронзові нагороди.

У змаганнях серед жінок Ірина Деха посіла перше місце в ваговій категорії 81 кг, а також встановила три рекорди України серед жінок: ривок – 105 кг, поштовх – 126 кг, сума двоборства – 232 кг.

Каміла Конотоп стала чемпіонкою у ваговій категорії 59 кг. Вона також встановила рекорди України серед спортсменів до 23 років та до 20 років: ривок - 92 кг, поштовх – 105 кг та в сумі – 197 кг, і два рекорди серед жінок - у ривку та сумі двоборства.

Призерами чемпіонату серед жінок стали:

- Аліна Захарченко – друге місце у ваговій категорії 59 кг. Вона також встановила рекорди України до 17 років: ривок – 78 кг, поштовх – 96 кг та в сумі двоборства – 174 кг.

- Світлана Самуляк – друге місце у ваговій категорії 55 кг. У сумі двоборства – 165 кг.

- Анастасія Власенко – друге місце у ваговій категорії понад 87 кг. У сумі двоборства - 215 кг.

- Валерія Целікова – третє місце у ваговій категорії 76 кг. У сумі двоборства - 119кг.

У змаганнях серед чоловіків чемпіонами стали:

- Павло Заліпський (вагова категорія 55 кг) – 210 кг у сумі двоборства;

- Євген Янцевич (вагова категорія  96 кг) – 356 кг;

- Антон Марущак (вагова категорія 73 кг) – 289 кг.

Срібні медалі здобули Олександр Лавриненко (вагова категорія 73 кг) – 271 кг, та Олег Слободянюк (вагова категорія понад 109 кг) – 296 кг.

Бронзовими призерами стали Максим Москвін (вагова категорія 81 кг) – 280 кг, та Валерій Захаров (вагова категорія 61 кг) – 197 кг.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські плавці вибороли 10 нагород чемпіонату України.