Харківські тепловики віддали 13 млн грн фірмі, створеній зі співробітників КП

Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" уклало договір з ТОВ "Фірма "Мир" щодо проведення ремонтних робіт вартістю 13,145 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі" з посиланням на звіт про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

Мова йде про реконструкцію теплових мереж по вул. Броненосця "Потьомкін" та на майдані Захисників України в Харкові.

Загалом від КП "ХТМ" фірма отримала 75 підрядів на загальну суму 86,44 млн грн.

"Основні співробітники ТОВ "Фірма "Мир" - це люди, які працювали або працюють саме у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі". Так, головний інженер цієї фірми Дмитро Крівіч раніше подавав декларацію як начальник 2-го магістрального району Слобідської філії КП "ХТМ". Майстри з ремонту ТОВ "Фірма "Мир" Роман Антоненков та Геннадій Гадасевич в соціальних мережах вказують, що працюють саме у КП "ХТМ". Тобто замість того, щоб виконувати ремонти силами власних співробітників та зекономити кошти, комунальники віддають підряди приватній фірмі, де працюють ті ж співробітники".

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook