Харківські сумоїсти здобули медалі Кубку Європи

У Естонії пройшов другий етап Кубку Європи з сумо, на якому спортсмени Харківщини завоювали п’ять нагород, у тому числі золоту

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у змаганнях взяли близько 100 спортсменів з дев’яти країн, а за підсумками збірна України завоювала сім золотих, три срібних та сім бронзових нагород. З них одна золота, одна срібна та три бронзові медалі - на рахунку харків’ян.

Переможцем у вазі до 85 кг став Демід Караченко. Срібну медаль у вазі понад 80 кг серед жінок здобула Марія Дрбоян. Також на її рахунку була бронзова медаль в абсолютній ваговій категорії.

Бронзовими призерами також стали Таїсія Редченко (вагова категорія - понад 80 кг) та Антон Чуєв (вагова категорія - до 100 кг).

Наступний етап Кубка Європи з сумо відбудеться в травні в Німеччині, а з 18 по 21 квітня в столиці Естонії пройде чемпіонат Європи.

Як повідомляв Depo.Харків, харківська тенісистка Марина Литовченко переможно виступила на турнірі в Італії.