Харківські сумоїсти завоювали "золото" Кубку Європи

У Польщі пройшов Кубок Європи з сумо, на якому харків’яни завоювали вісім нагород, у тому числі дві золоті

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів з дев’яти країн. Збірна України виборола 22 медалі, з яких дві золоті, дві срібні та чотири бронзові здобули харківські борці.

Олександр Вересюк став переможцем у ваговій категорії понад 115 кг та в абсолютній ваговій категорії.

Срібні медалі завоювали Іван Сорочан (вагова категорія до 115 кг) та Сергій Гайдар (вагова категорія до 77 кг).

Руслан Русанов посів третє місце у ваговій категорії до 100 кг.

Ще три "бронзи" у змаганнях серед жінок виборола Марія Дрбоян. Вона виграла "бронзові" фінали у вазі понад 95 кг, в абсолютній ваговій категорії та в командних змаганнях.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.