Харківські сумоїсти перемогли на домашньому чемпіонаті України

У Харкові під відкритим небом у парку ім. Горького відбувся чемпіонат України з сумо серед юнаків та юніорів

Харківські сумоїсти перемогли на домашнь…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, перше загальнокомандне місце на якому посіла збірна Харківської області.

За відомостями ОДА, участь у змаганнях брали близько 600 спортсменів з 16 областей України. Харківщину представляли борці з міста Харків, а також Куп’янського та Лозівського районів області. Спільними зусиллями харків’яни вибороли 16 золотих, 10 срібних та 22 бронзові нагороди.

Тричі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася Дар’я Коритіна, яка в змаганнях серед юніорок до 18 років завоювала золоті медалі у ваговій категорії до 95 кг, абсолютній ваговій категорії та командних змаганнях.

По три нагороди також вибороли харків’яни Святослав Калашников та Дмитро Гомиловський. Святослав у змаганнях серед спортсменів до 18 років посів перші місця у вазі понад 100 кг та абсолютній ваговій категорії, а також завоював "бронзу" в командних змаганнях. Дмитро виборов комплект нагород у змаганнях серед спортсменів до 16 років: "золото" – в категорії понад 100 кг, "срібло" – в абсолютній та "бронзу" в команді.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла збірна Харківської області, друге – сумоїсти Вінницької області, а третє – команда Миколаївської області.

Також за підсумками чемпіонату України борці Харківщини завоювали 16 путівок на чемпіонат Європи з сумо, який з 25 до 28 вересня відбудеться в угорському Будапешті.

"Даний чемпіонат України зібрав велику кількість учасників. Деякі області вперше приїхали на чемпіонат. Крім того, вперше ми провели його відразу в чотирьох вікових категоріях: до 12 років, до 14 років, до 16 років та до 18 років. Дуже сильну конкуренцію нам склали представники вінницької школа боротьби, де вже протягом 20 років розвивається сумо. Також сильні команди приїхали з Миколаївської та Сумської областей, але наші харківські спортсмени все ж таки змогли показати кращий результат та посісти перше загальнокомандне місце", - зазначив президент Федерації сумо Харківської області Антон Чуєв.

Як повідомляв Depo.Харків, на Салтівці не поділили перехрестя дві іномарки.