Харківські спортсмени завоювали "золото" на чемпіонаті України з легкої атлетики

Юні легкоатлети Харківщини завоювали золоті медалі чемпіонату України

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на Управління у справах молоді та спорту, змагання пройшли з 6 по 8 лютого в Сумах.

Участь у чемпіонаті взяли атлети до 18 років з 25 регіонів країни. Спортсмени Харківщини завоювали 3 золоті та 4 срібні медалі.

Дві з цих нагород були на рахунку Євгенії Близнецової, яка стала чемпіонкою в бігу на 200 м з результатом 25.28 сек., а також посіла друге місце в бігу на дистанції 60 м. На фініші харківська легкоатлетка поступилася 0.09 секунди Діані Гончаренко із Сум.

Також чемпіонами України стали Богдан Зміївський – у стрибках у висоту та Маргарита Бойко – в п’ятиборстві.

Срібні медалі також здобули Станіслав Дряпко – біг на 1500 м, Артем Онищенко – біг на 3000 м і Альбіна Зайцева – п’ятиборство.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла п’яте місц.

Зазначимо, що 10 лютого в Сумах стартував чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед чоловіків та жінок.