Харківські спортсмени залишилися без медалей на Олімпійських іграх в Швейцарії

У Швейцарії завершилися ІІІ зимові юнацькі Олімпійські ігри

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, Харківщину в складі олімпійської збірної України представляли п’ять спортсменів. Увійти до числа призерів їм не вдалося, але майже в усіх видах вони посіли місця в десятці кращих.

У біатлоні Степан Кінаш разом з Ганною Скрипко з Чернігова посіли шосте місце в одиночній змішаній естафеті.

Ще три гонки Кінаш, який був прапороносцем збірної України на церемонії відкриття, завершив на восьмому місці.

Харківський дует фігуристів Анна Чернявська та Олег Муратов посіли сьоме місце в танцях на льоду.

В шорт-треку харківські спортсмени не потрапили до ТОП-10. На дистанції 1000 м серед юнаків Данило Федоренко став 15, а в змаганнях серед дівчат на цій дистанції Тетяна Зарванська була 20. На дистанції 500 м обидва посіли 22 місце.

Загалом на даній Олімпіаді українські спортсмени завоювали чотири нагороди.

Як повідомляв Depo.Харків, у Кернеса пояснили, коли перестануть працювати старі проїзні в метро.