Харківські самбісти здобули медалі чемпіонату Європи

Молодіжні змагання пройшли на Кіпрі

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, чемпіоном Європи серед юнаків (спортсмени до 18 років) у вазі до 65 кг став харків’янин Роман Труш. Він успішно дійшов до фіналу, де переміг суперника з Білорусі.

У змаганнях серед юніорок (спортсмени до 20 років) у вазі до 60 кг "золото" здобула харків’янка Владислава Нецвіт, яка у фіналі здолала суперницю з Голландії.

Срібні медалі чемпіонату завоювали: Артур Мартіросян (юніори, вагова категорія - до 62 кг), Мар’яна Михайлова (юніорки, вагова - до 64 кг) та Анастасія Безатосна (юніорки, вагова - до 52 кг).

Бронзовими призерами стали: Максим Казначеєв (юнаки, вагова - до 48 кг), Ярослав Книш (юніори, вагова - понад 100 кг), Євген Вегера (юніори, вагова категорія - до 100 кг), Анастасія Безатосна (юніорки, вагова - понад 80 кг).

Загалом збірна України здобула шість золотих, вісім срібних та 15 бронзових нагород та посіла друге загальнокомандне місце серед юніорок, а також треті місця серед дівчат та юніорів.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд відпустив вантажника, який скоїв крадіжку на роботі.