Харківські самбісти вибороли "золото" в Казахстані

У казахському місті Нур-Cултан відбувся міжнародний турнір з самбо на призи президента Казахстану, на якому харків’яни завоювали "золото" та дві "бронзи"

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, в складі збірної України на цьому турнірі виступили три харківські самбісти.

Переможницею змагань стала Анастасія Шевченко. У фіналі вагової категорії до 64 кг вона перемогла Діану Жумабаєву з Казахстану.

Ще одна харків’янка Анастасія Новікова посіла третє місце у вазі до 56 кг.

В змаганнях серед чоловіків бронзовим призером у вазі до 68 кг став Кирило Мельниченко.

Загалом на рахунку українських спортсменів на даному турнірі сім золотих та дві бронзові медалі.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські плавці вибороли 10 нагород чемпіонату України.