Харківські лучники здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях

Харківські спортсмени завоювали призові місця на всеукраїнських змаганнях "Олімпійські надії" зі стрільби з лука серед юніорів і кадетів, які завершилися у Львові

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у змаганнях взяли участь спортсмени з семи областей України, а також Польщі, які змагалися в категорії "класичний лук".

Так, серед юніорів в особистій першості перше і друге місця посіли вихованці СДЮСШОР "Комунар" Михайло Бойко та Володимир Каменський. У командному заліку серед юніорів перше місце виборола команда "Харківська-1" у складі Микити Кравчука, Михайла Бойка та Володимира Каменського.

Також у командній першості серед юніорів серед змішаних команд представники "Харківської-1" Ірина Третьякова і Микита Кравчук посіли друге місце. Серед кадетів в цій категорії команда "Харківська-1", яку представили Валерія Онищук та Тарас Тріфанов, завоювала третє місце.

Зазначимо, в рейтингу юніорської збірної команди України зі стрільби з лука за результатами змагань 2019 року Михайло Бойко посідає третє місце, а Ірина Третьякова – четверте.

Як повідомляв Depo.Харків, 4 травня у місті Вовчанськ на приватному подвір'ї вибухнула граната Ф-1. При огляді місця події спеціалісти вибухотехнічного управління встановили, що стався вибух гранати Ф-1. З місця події вилучено спусковий важіль та уламки боєприпасу.