Харківські лучники стали чемпіонами України

Харківські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів

Про це Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у турнірі взяли участь близько 200 спортсменів з восьми областей України, які змагалися в класичному і блочному луці.

У класичному луці в особистому заліку серед чоловіків перемогу здобув харків'янин Віктор Рубан. Серед юніорів у цій категорії друге місце посів вихованець СДЮСШОР "Комунар" Володимир Каменський.

У командних змаганнях серед юніорів друге місце посіла команда "Харківська-1" у складі Володимира Каменського, Олександра Грекулова і Дмитра Ярмака.

У блочному луці в особистому заліку серед чоловіків переміг харківський спортсмен Вадим Головко, серед юніорів - харків'янин Андрій Кім.

У командній першості серед юніорів срібним призером стала команда "Харківська". Третє місце серед дівчат посіла "Харківська-1".

Як повідомляв Depo.Харківхарків'янка здобула Кубок світу з важкої атлетики.