Харківські легкоатлети стали чемпіонами України

Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні та командний чемпіонат з легкоатлетичного багатоборства пройшли в Сумах

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, збірна Харківської області посіла друге місце в командному заліку, поступившись команді Києва, а також перше - у командному заліку багатоборства. Харківські легкоатлети завоювали на чемпіонаті дві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди.

Дві перемоги харків’яни здобули в секторі стрибків у довжину. Ярослав Ісаченков посів перше місце серед чоловіків з результатом 7,74 м, а Оксана Мартинова перемогла з результатом 6,45 м у змаганнях серед жінок.

Срібними призерами стали Дмитро Бікулов (біг на 800 м), Лілія Клінцова (стрибки у висоту) та Ганна Хопяк (штовхання ядра).

Бронзові медалі вибороли Аліна Калістратова (біг на 200 м) та Артем Левченко (штовхання ядра).

На юніорському чемпіонаті України в приміщенні харківські легкоатлети завоювали дві золоті, п’ять срібних та одну бронзову нагороди.

Чемпіонками України стали Тетяна Гомора (стрибки з жердиною) та Анастасія Матузна (п’ятиборство).

Срібні нагороди завоювали Єва Подгородецька (біг на 60 м), Карина Файнберг, Аліна Чуйко, Євгенія Близнецова та Яніна Юрченко (естафетний біг 4х200 м), Катерина Токар (біг на 60 м з бар’єрами), Любов Север'янова (біг на 2 000 м з перешкодами), Софія Ромасюк (штовхання ядра).

Бронзову нагороду Харківщині приніс Владислав Кукса, який посів третє місце в штовханні ядра.

У командному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за збірною Донецької області, а третє посіли кияни.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові трамвай збив жінку на пішохідному переході.