Харківські дзюдоїсти-кадети привезли медалі Чемпіонату України

Харківські спортсмени на чемпіонаті України серед кадетів вибороли три бронзові нагороди

Харківські дзюдоїсти-кадети привезли мед…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, участь у змаганнях взяли близько 600 спортсменів віком до 18 років з 23 областей країни та Києва.

У змаганнях серед юнаків у вазі до 50 кг на рахунку харків’ян були дві бронзові нагороди. Дмитро Свидинюк у поєдинку за третє місце здолав суперника з Дніпропетровської області, а Михайло Фік переміг у "бронзовому" фіналі іншого харківського дзюдоїста Андрія Жемеренка, який, відповідно, посів п’яте місце.

У змаганнях серед дівчат у ваговій категорії до 57 кг бронзовою призеркою стала харків’янка Тетяна Степанович.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині засудили терориста, якого затримала контррозвідка СБУ.