Харківські дорожники продовжують "латати" об’їзну дорогу

Протягом минулого тижня на дорогах Харківської області продовжувався аварійний ямковий ремонт

Про це Depo.Харків повідомили у Службі автомобільних доріг Харківської області.

За даними САД, з 11 березня почали роботу Лозівський, Будянський та Зачепилівський асфальтобетонні заводи ДП "Харківський облавтодор".

Загалом з початку року ліквідовано 10,3 тис кв. м аварійної ямковості, у тому числі за звітній період ліквідовано 3,7 тис. кв. м ямковості. Роботи виконувались гарячим, литим та холодним асфальтобетоном. Першочергово на автомобільних дорогах:

  • Дергачі-Козача Лопань (від залізничного переїзду м. Дергачі до с. Лещенки)
  • Київ-Харків-Довжанський (в межах м. Валки, в районі с. Шарівка Валківського району та в районі смт Манченки, в районі повороту на смт Коротич Харківського району);
  • об’їзна дорога навколо Харкова;
  • Харків-Вовчанськ-КПП "Чугунівка" (в районі с. Федорівка, в районі смт Старий Салтів Вовчанського району, біля с. Піщане).
  • Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта (поблизу с. Жихар);
  • Харків-Красноград-Перещепине.

Також для забезпечення безпеки дорожнього руху встановлювалися нові дорожні знаки, ремонтувалося огородження, вирубувалася поросль тощо.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Як повідомляв Depo.Харків, у центрі Харкова молодик на евакуаторі вкрав легковик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook