Харківські борці здобули "золото" чемпіонату України

Борці Харківської області успішно виступили на кадетському чемпіонаті України

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів збірна Харківської області завоювала шість медалей. Участь в змаганнях брали спортсмени 2002-2004 років народження з 22 регіонів країни, а за їхніми підсумками харківські борці здобули три золоті, одну срібну та дві бронзові медалі.

Чемпіонами України стали Артем Рябов (вагова категорія до 60 кг), Марад Заідзе (вагова категорія до 65 кг), Михайло Вишнивецький (вагова категорія до 110 кг).

Срібну нагороду у ваговій категорії до 80 кг здобув Ілля Борисов. Бронзовими призерами стали Руслан Абдієв (вагова категорія до 65 кг) та Станіслав Денисенко (вагова категорія до 71 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за борцями Київської області, а третє отримала команда з Дніпропетровської області.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд відпустив вантажника, який скоїв крадіжку на роботі.