Харківські борці здобули "срібло" в Швеції

Харківські борці здобули медалі міжнародного турніру з греко-римської боротьби "Кубок Хапаранди", який відбувся в Швеції

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, харків’яни Андрій Кулик та Давид Шадт вибороли срібні медалі турніру. Зокрема, Кулик у ваговій категорії до 72 кг успішно дійшов до фіналу, але в боротьбі за "золото" поступився борцю з Фінляндії.

У свою чергу Давид Шадт дійшов до фіналу в ваговій категорії до 87 кг, де поступився американцю.

Загалом на даному турнірі збірна України здобула одну золоту, три срібні та одну бронзову медалі.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські плавці вибороли 10 нагород чемпіонату України.