Харківські борці здобули шість медалей міжнародного турніру

У Харкові пройшов міжнародний турнір з вільної боротьби серед кадетів пам'яті Леоніда Дуная

Харківські борці здобули шість медалей м…

Про це Depo.Харків повідомили в прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, в змаганнях взяли участь юні борці з 10 країн світу. Харківські спортсмени здобули одну золоту, три срібні та дві бронзові нагороди.

Переможцем у ваговій категорії до 110 кг став Рустам Пелін. Срібну медаль в ваговій категорії до 51 кг виборов Станіслав Луценко.

У змаганнях серед дівчат у вазі до 53 кг друге місце посіла Альбіна Рилля.

Бронзовими призерами стали Володимир Качанов (вагова категорія до 92 кг) та Дарина Рутенко (вагова категорія до 73 кг).

Вказані змагання стали для спортсменів одним з етапів підготовки до чемпіонату України серед кадетів, який наприкінці березня також відбудеться у Харкові.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові молода жінка зникла по дорозі додому з роботи