Харківські борці привезли "золото" та "срібло" з Угорщини

В Угорщині пройшов міжнародний турнір з вільної та греко-римської боротьби "MagyarBirkózóSzövetség", на якому харків’яни здобули сім медалей

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли близько 400 спортсменів з 12 країн світу. Харківську область на турнірі представляли борці вільного стилю, які завоювали дві золоті, дві срібні та три бронзові нагороди.

Переможцями стали Самір Сокол (вагова категорія до 26 кг, спортсмени до 12 років) та Микола Сеннік (вагова категорія до 35 кг, спортсмени до 12 років).

Друге місце посіли Станіслав Вірченко (вагова категорія до 55 кг, спортсмени до 17 років) і Дмитро Лисняк (вагова категорія до 80 кг, спортсмени до 17 років).

Бронзові медалі вибороли Карина Жигалова (вагова категорія до 35 кг, спортсмени до 12 років), Кирило Луцков (вагова категорія до 35 кг, спортсмени до 12 років), а також Ілля Баданов(вагова категорія до 58 кг, спортсмени до 15 років).

Як повідомляв Depo.Харківхарків'янин виборов "срібло" на міжнародному турнірі з шахів