Харківські боксери привезли "золото" з Болгарії

Боксери Харківської області завоювали п’ять нагород міжнародного турніру

Про це Depo.Харків повідомили в прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, змагання з боксу "Странджа - 2020" відбулися в болгарській столиці - місті Софія.

У ваговій категорії до 63 кг серед чоловіків "золото" здобув Ярослав Харциз.

Ще одну золоту медаль Україні принесла Юлія Циплакова. У змаганнях серед жінок у вазі до 57 кг харків'янка перемогла спортсменку зі Швеції, суперницю з Польщі та представницю Індії. У фіналі Циплакова здолала американку.

Бронзовими призерами турніру стали Микола Буценко (вагова категорія до 57 кг), а також Сергій Горський і Роберт Мартон (обидва - вагова категорія до 91 кг).

Загалом українські боксери здобули на цьому турнірі чотири золоті, одну срібну та п’ять бронзових медалей та посіли перше місце в командному заліку.

Цей турнір також став для національної збірної одним з етапів підготовки до європейського ліцензійного турніру до Олімпійських ігор.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові чоловік обікрав стратегічний завод, щоб міддю вилікувати артрит