Харківські бізнесмени найбільше товарів експортують в Німеччину та Польщу

З початку року харківські митники видали 1 819 сертифікатів на товари, що експортуються до країн Європейського Союзу та країн Європейської асоціації вільної торгівлі

Харківські бізнесмени найбільше товарів…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Слобожанської митниці.

За даними відомства, найбільше сертифікатів було оформлено до Німеччини - 512, Польщі - 492, Литви - 129, Італії – 172, Австрії – 101, Нідерландів – 141, Чехії – 56.

Також суб’єкти господарювання зверталися до митників за сертифікатами для експорту товарів до Латвії, Угорщини, Франції Естонії, Великобританії, Бельгія, Болгарії, Норвегії, Словаччини, Швейцарії, Іспанії, Греції, Швеції, Фінляндії, Данії.

Митники зазначили, що найчастіше виробники отримують сертифікати з перевезення товару EUR.1 на пшеницю, пшоно, мед, холодильні вітрини, кондитерські вироби, насіння сої, просо, кукурудзу.

Статус уповноваженого експортера станом на початок 2020 року наданий 12 підприємствам, які здійснюють регулярні поставки товарів до ЄС, що класифікуються у понад 30 товарних позиціях.

Довідка Depo.Харків. Сертифікат з перевезення товару EUR.1 – документ, який підтверджує європейське/українське походження товарів і дає право провести митне очищення вантажу з використанням преференційної ставки мита, тим самим знижуючи його вартість для отримувача.

Як повідомляв Depo.Харків, Антимонопольний комітет рекомендував аптечним закладам утриматися від підвищення цін на медичні маски, антисептичні, противірусні та жарознижуючі препарати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"