Харківська спортсменка стала чемпіонкою світу з гирьового спорту

У Сербії відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів, золоту медаль якого здобула мешканка Харківщини Марія Жигалова

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

Участь в змаганнях взяли спортсмени з 33 країн світу. В складі збірної України харківські гирьовики завоювали одну золоту, чотири срібні та чотири бронзові медалі.

Чемпіонкою світу стала 16-річна Марія Жигалова з селища Мала Данилівка Дергачівського району Харківщини. Вона завоювала "золото" в жіночій естафеті разом з Анжелікою Намєснік з Кіровоградської області, Вікторією Ковалюк з Дніпропетровської області та Оксаною Рабош з Рівненської області.

Також Жигалова зупинилася в кроці від нагороди в особистому турнірі серед юніорок та посіла четверте місце в ривку у ваговій категорії понад 68 кг.

Загалом збірна України здобула на цьому чемпіонаті 17 золотих, 15 срібних і 13 бронзових нагород серед дорослих та дев’ять срібних, 20 бронзових серед юніорів. Обидві команди посіли другі місця в загальнокомандному заліку.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області загорівся залізничний локомотив.