Харківська поліція взяла під охорону всі виборчі дільниці та нагадала про "день тиші"

На території Харківської області створено 14 окружних виборчих комісій та 1681 територіальних виборчих дільниць

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, для забезпечення охорони публічного порядку на виборчих дільницях залучено 3879 працівників поліції та курсантів ХНУВС.

 

За відомостями "главку", працівники поліції забезпечують цілодобову охорону окружних та дільничних виборчих комісій. Перед залученням на службу начальники відокремлених підрозділів проводять інструктажі з особовим складом.

 

На кожній виборчий дільниці буде нести службу працівник Державної служби з надзвичайних ситуацій. Для виявлення вибухонебезпечних предметів створено 9 спільних груп вибухотехників.

 

Окрім забезпечення публічного порядку, на органи внутрішніх справ покладається охорона виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації у приміщеннях виборчих комісій та під час їх перевезення членами виборчих комісій.

 

Нагадаємо, що 30 березня – "день тиші", протягом якого заборонена будь-яка агітація. Відповідно до ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення передбачений штраф для громадян від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для посадових осіб - від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про всі порушення повідомляйте на оперативну лінію "102.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook