Харківська поліція отримала від європейських партнерів обладнання на майже 11 млн грн

Співробітництво облуправління поліції з Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) триває більше двох років

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області з посиланням на керівника облуправління Олега Беха.

"В рамках проекту "Підтримка реформи поліції в Україні" отримана міжнародна технічна допомога у вигляді робіт з часткової реконструкції відділів поліції, передано технічне обладнання, яке використовуватиметься для покращення взаємодії поліції з громадами від Управління ООН з обслуговування проектів, на суму майже 360 тисяч євро", - сказав Бех.  

У Харківській області в рамках проекту виконані роботи з часткової реконструкції Чугуївського, Харківського, Балаклійського, Валківського, Дергачівського, Ізюмського, Нововодолазького відділів та відділень поліції.

В усіх семи відділах поліції зроблений капітальний ремонт вхідної групи до будівлі (хол), де встановлена зона для відвідувачів - робоче місце для двох поліцейських та зони для очікування громадян, канцелярія, приміщення чергової служби (кімната для відпочинку персоналу) та санвузол. Вказані приміщення оснащені новою комп’ютерною та оргтехнікою і сучасними меблями.

Дергачівський відділ поліції також отримав автомобіль "Пежо" із необхідним обладнанням та спеціальними сигналами для забезпечення публічного порядку.

Як повідомляв Depo.Харківу центрі Харкова молодик на евакуаторі вкрав легковик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook