Харківська плавчиха здобула 11 медалей чемпіонату України

Харків’яни завоювали 28 нагород літнього чемпіонату України з плавання серед молоді та юніорів

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

За даними обладміністрації, участь в змаганнях взяли 465 спортсменів з 20 областей країни та Києва, а також гості з Казахстану.

У змаганнях серед молоді на рахунку харківських плавців були 10 золотих, три срібні та сім бронзових медалей.

Харків’янка Карина Снітко стала чемпіонкою на дистанціях 100 м, 200 м, 400 м та 800 м вільним стилем.

Також переможцями та призерами чемпіонату України серед молоді стали:
- Тетяна Євмінова – перше місце 200 м комплексне плавання, перше місце 400 м комплексне плавання, перше місце 100 м батерфляй, третє місце 50 м вільний стиль, третє місце 50 м батерфляй;
- Валентин Нестеркін – перше місце 100 м вільний стиль, друге місце 50 м батерфляй, третє місце 50 м вільний стиль, третє місце 200 м вільний стиль;
- Богдан Белеменко - перше місце 1500 м вільний стиль, друге місце 400 м вільний стиль;
- Аліса Манойло - перше місце 50 м батерфляй;
- Максим Голубничий - друге місце 1500 м вільний стиль;
- Данило Сторожев - третє місце 400 м вільний стиль;
- Микита Антосін - третє місце 100 м батерфляй;
- Герман Фень - третє місце 50 м батерфляй.

За підсумками чемпіонату серед юніорів харків’яни завоювали чотири золоті, три срібні та одну бронзову медалі. Майже усі вони були на рахунку Карини Снітко. Вона стала чемпіонкою на дистанціях 100 м вільний стиль, 200 м вільний стиль, 400 м вільний стиль та 800 м вільний стиль, а також посіла друге місце на дистанції 50 м вільним стилем.

Крім того, Снітко завоювала ще дві срібні нагороди в естафетах. Разом з Євгенією Стецуріною, Маргаритою Струтинською та Марією Гурейковою вона посіла друге місце в жіночій естафеті 4x100 м вільний стиль, а разом з Микитою Токарєвим, Денисом Скофенко та Євгенією Стецуріною – в змішаній естафеті 4x100 м вільний стиль.

Бронзову медаль на дистанції 800 м вільний стиль завоювала Стецуріна.

В загальнокомандному заліку чемпіонату України серед юніорів збірна Харківської області посіла третє місце.

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці перевірили інформацію про замінування учбового закладу на вулиці Сумській у Харкові.