Харківська підземка за місяць перевезла 18 мільйонів пасажирів

У січні 2019 року в Харківській області усіма видами транспорту були перевезені 44,4 мільйона пасажирів, що становить 89,8% від обсягу січня 2018 року

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ статистики в Харківській області.

За даними управління, залізничним транспортом у січні було відправлено 2,4 мільйона пасажирів, що на 0,6% більше від обсягу січня попереднього року.

Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) скористалися 7,6 мільйонів пасажирів, що становило 81,8% від рівня січня попереднього року.

Харківським метрополітеном перевезено 18,1 мільйона пасажирів, що на 9,6% більше від обсягу січня 2018 року. Трамваями скористалися 7,6 мільйона пасажирів (менше на 22,9%), тролейбусами – 8,7 мільйона пасажирів (менше на 23,6%).

Як повідомляв Depo.Харківпроїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого розглянув заяви про забезпечення позову про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Суд ухвали призупинити підвищення тарифу, однак міська влада проігнорувала цю ухвалу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook