Харківська лікарня №13, де працівники захворіли на COVID-19, два тижні не приймає пацієнтів

У стаціонарному відділенні Харківської міської клінічної лікарні №13 проведуть перевірку, після чого буде прийматися рішення про відновлення прийому нових пацієнтів

Харківська лікарня №13, де працівники за…

Зараз відділення закрите, перевірка запланована на 1 червня, повідомила KHARKIV Today головний лікар лікарні №13 Алла Бобейко, передає Depo.Харків.

"Ні, не відкрили. Я нічого не можу сказати, буде проведений аналіз на рівні області, міста, і тоді буде команда. Ми готові. Аналіз, скільки койко-місць вільних... Це досить складний професійний аналіз. Є обласна адміністрація, міський департамент, комісії відповідні. На даний момент в понеділок буде аналіз і яке буде прийнято рішення - таке і буде прийнято. Дезінфекція проводиться, оздоровлення, перевірка співробітників. Ми все робимо для відкриття", - сказала Бобейко.

Скільки на сьогоднішній день в 13-й лікарні співробітників з підтвердженим COVID-19 і чи є вже ті, хто видужав, головлікар відмовилася говорити, зазначивши, що все буде відомо після перевірки.

"Я вдома, на лікарняному листі. Коли визначиться, буде відомо. Я на даний момент прогнозувати не можу. Персонал лікується. Хтось видужав, хтось ще на лікарняному, хтось в лікарні. Як я можу сказати, що людина видужала, а вона ще залишиться в лікарні. Це не етично", - підсумували Бобейко.

Довідка Depo.Харків. Харківську лікарню № 13 тимчасово закрили 14 травня. В квітні були протестовані всі хворі на пневмонію. Тоді у 11 пацієнтів лікарні №13 виявили коронавірус. Ці хворі контактували з медичними працівниками Харківської міської лікарні №13.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"