Харківська біатлоністка перемогла на етапі Кубка Європи

Харків'янка Ольга Абрамова виграла спринтерські гонки з біатлону на заключному етапі Кубка IBU, який проходить у Мартел-валь-Мартелло (Італія)

Харківська біатлоністка перемогла на ета…

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, харківська спортсменка не зробила жодного промаху і фінішувала з результатом 23 хвилини 14,7 сек. Срібна призерка - росіянка Крістіна Резцова - відстала від Абрамової на 23,9 сек. Третє місце посіла Джоанна Скоттхайм зі Швеції.

Для Абрамової це перша золота медаль на міжнародній арені. У загальному заліку Кубка IBU харків'янка посідає 22-е місце.

Як повідомляв Depo.Харків, у центрі Харкова молодик на евакуаторі вкрав легковик.