Харківська бадмінтоністка здобула медаль Кубка Європи

У словацькому місті Тренчин відбулись змагання з бадмінтону рівня International Future, бронзовою призеркою яких у одиночній жіночій категорії стала харків’янка

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, на шляху до медалі харківняка Владислава Лісна обіграла з рахунком 21:17, 21:16 суперницю з Угорщини, потім 21:15, 21:19 - спортсменку з Англії та 16:21, 21:18, 21:13 - бадмінтоністку зі Словаччини, але у півфіналі поступилася Джордан Харт з Уельсу з рахунком 13:21, 9:21 та посіла третє місце.

У свою чергу Харт стала срібною призеркою, поступившись у фіналі суперниці з Таїланду.

Загалом на цьому турнірі українські бадмінтоністи здобули дві бронзові нагороди.

Як повідомляв Depo.Харків, харківська атлетка Катерина Табашник посіла четверте місце у стрибках у висоту серед жінок на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні.