Харківська атлетка встановила три рекорди України

У Одеській області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, на якому спортсмени Харківщини завоювали чотири золоті, дві срібні, одну бронзову медалі

Харківська атлетка встановила три рекорд…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, харків’янка Каміла Конотоп перемогла в ваговій категорії до 55 кг, піднявши за сумою двоборства 194 кг: 90 кг у ривку та 104 кг у поштовху. Усі три результати стали новими рекордами України як серед спортсменів до 23 років, так і серед дорослих.

У цій же ваговій категорії Аліна Захарченко, піднявши у сумі двоборства 152 кг (68 кг у ривку та 84 кг у поштовху), стала бронзовим призером.

Також чемпіонками України стали Марія Гангур (вагова категорія - до 59 кг) та Анастасія Власенко (вагова категорія - понад 87 кг). Срібну медаль у ваговій категорії до 49 кг завоювала Світлана Самуляк.

Ще одне "срібло" здобула Катерина Абібок. У ваговій категорії до 64 кг вона показала результат 170 кг (80 кг + 90 кг).

У змаганнях серед чоловіків харківські важкоатлети здобули одну золоту медаль. Чемпіоном України став Павло Заліпський, який у вазі до 61 кг підняв у сумі двоборства 236 кг .

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові з’являться нові автобусні маршрути.