UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Харківщина залишилася в жовтій зоні карантину через COVID-19

Харківська область залишилася в жовтій зоні за рівнем поширення коронавірусу в регіоні  

Аліна Гаєвська
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
Харківщина залишилася в жовтій зоні кара…

Міністерство охорони здоров’я 26 лютого оприлюднило оновлений список зонування регіонів України за рівнем епіднебезпеки у зв’язку із поширенням COVID-19, передає Depo.Харків

Так, Харківська область залишилася в жовтій зоні. Захворюваність у регіоні складає 61,2% від епідпорогу. 23 лютого в області охоплення тестуванням складало 616 на 100 тис. населення, 24 лютого – 634, 25 лютого – 675.

Рівень госпіталізації 23 лютого становив 29,6 на 100 тис. населення, 24 лютого – 31,4, 25 лютого – 32,2. Динаміка госпіталізації протягом останніх трьох днів складала 24,1%, 27,8% та 25% відповідно. Завантаженість ліжок із киснем – 17,9%, 18,5% та 18,5% відповідно.

Довідка Depo.Харків. У "жовтій зоні" забороняється перебувати в громадських місцях без респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот; перебувати на вулицях без документів; проводити масові заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м площі або наповненістю залів понад 50% місць у кожному; робота дискотек, розважальних закладів (нічних клубів), ресторанів, кафе, барів, тощо з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо; робота після 24:00 та до 7:00 ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо, крім надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки та замовлень на винос тощо.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"