Харківщина відправить на відпочинок 7 тисяч дітей

У цьому році за кошти обласного бюджету планують оздоровити понад 7 000 дітей Харківської області

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на заступника голови ОДА Анатолія Бабічева.

"У обласному бюджеті виділено 58,7 млн грн на оздоровлення – це на 15% більше, ніж у минулому році. За ці кошти планується придбати понад 7 000 путівок для дітей пільгових категорій", - розповів Бабічев.

Процедура торгів щодо закупівлі путівок вже розпочата. Путівки будуть закупатися як до закладів Харківської області, так і до таборів на узбережжях Чорного та Азовського морів і в Карпатах.

"Ті, хто мають бажання отримати пільгові путівки, повинні звернутися до місцевих органів у справах сім’ї, молоді та спорту, подати заявку та надати необхідні документи", - уточнив заступник голови ОДА.

Отримати путівку за бюджетний кошт можуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників бойових дій, внутрішньо переміщені особи, діти з інвалідністю, з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти, діти працівників АПК та соціальної сфери села тощо.

За інформацією Бабічева, на території області влітку працюватимуть 24 заклади оздоровлення та відпочинку. Всі вони зараз проводять підготовку до відкриття.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд відпустив вантажника, який скоїв крадіжку на роботі. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook