Харківщина може опинитися в іншій зоні карантину через високу захворюваність на COVID-19, – Степанов
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 20 серпня перебуває з робочим візитом у Харківській області
- Харків
-
20 серпня 2020 13:30

Зараз у Харківській області суттєво зростає кількість випадків захворюваності на COVID-19, і найбільша кількість випадків – у місті Харкові, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який сьогодні, 20 серпня, перебуває на Харківщині з робочим візитом.
Так, станом на 20 серпня, в Харківській області підтверджений 241 випадок COVID-19, 206 хворих – у Харкові.
"Харківська область швидко стала регіоном з високою захворюваністю, і понад 80% хворих - у місті Харкові. Такими темпами ми швидко зайдемо в інші зони карантину, - сказав Степанов. – Для нас дуже важливо зменшити відсоток смертності та тяжких хворих".
Основною проблемою поширення коронавірусної інфекції залишається недотримання жителями регіону вимог карантину: маскового режиму, соціальної дистанції тощо.
Одним з медичних закладів, які відвідав Степанов, стала Харківська міська лікарня №17. На даний час тут, за даними керівника Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Юрія Сороколата, зі 120 виділених під ковідних хворих ліжок зайнято 97, 20 осіб - на кисневій підтримці.
"У нас на сьогодні близько 2000 пацієнтів на амбулаторному лікуванні та близько 600 госпіталізовано", - розповів Сороколат.
Степанов додав, що завдання кожної області - забезпечити лікарні першої та другої хвилі киснем на 80%.
"Це може бути як централізоване подавання кисню, так і кисневі концентратори", - відзначив міністр.
Читайте також: На Харківщині захворюваність на коронавірус за добу зросла на 3,6% - до 6849 осіб
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:05 Україна на карантині до 28 лютого: Що відбувається (ХРОНІКА)
- 10:04У Харкові суд оштрафував водія Daewoo, який розбив службовий Prius поліції
- 10:00СБУ оприлюднила докази причетності Нескоромного до замовного вбивства ФОТО Відео
- 09:30Харківських далекобійників попередили про обмеження руху на дорозі до Києва
- 09:25На Харківщині реанімували жінку, у якої в "швидкій" сталася клінічна смерть
- 09:13У Харкові викрили хакерів, які вкрали у банків Європи та США близько 2,5 млрд доларів ФОТО
- 09:09У Харкові на пожежі у житловому будинку врятували трьох людей, у тому числі дитину ФОТО
- 09:04У чотирьох районах Харкова відключили водопостачання: Графік на 28 січня
- 09:03У Харкові п’ятирічний хлопчик дістав травму руки на ескалаторі станції метро ФОТО
- 08:59На Харківщині розбилися дві "дев’ятки": Двоє водіїв у лікарні ФОТО
- 08:56У Харкові поліція знайшла підлітків, які втекли з дому через кохання
- 08:41На Харківщині від коронавірусу померли 8 людей, – РНБО
- 19:00 На Харківщині другий день поспіль йтимуть зливи ФОТО
- 18:45У Чугуєві призначили нового керівника райвідділу поліції ФОТО
- 18:22На Харківщині більше трьох годин гасили пожежу в приватному будинку ФОТО
- 17:56 У Харкові більше 250 будинків та чотири школи залишаться без опалення
- 17:27На Харківщині водія притиснуло автобусом у службовому гаражі ФОТО
- 17:16У Харкові через загрозу вибуху з сервісного центру МВС евакуювали 70 людей
- 17:12В Ізюмі під колеса "Жигулів" потрапила жінка, поліція розпочала слідство ФОТО