"Харківгаз" зобов'язали провести перерахунок необґрунтованих нарахувань мешканцям міста, - Скоробагач

В результаті перерахунку харків'янам повернуть понад 100 млн грн

У березні 2019 року депутат Харківської обласної ради, лідер фракції "Відродження" в облраді Володимир Скоробагач звернувся до газопостачальних і газорозподільних підприємств Харківської області з вимогою привести нарахування обсягів газу жителям області до вимог чинного законодавства та не нараховувати необґрунтовані обсяги газу, передає Depo.Харків.

У відділі Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг в Харківській області, повідомили, що перевірка ПАТ "Харківгаз" завершилася. У зв'язку з виявленими порушеннями на підприємство накладений штраф в сумі 700 тис. грн.

Скоробагач зазначив, що Нацкомісія зобов'язала "Харківгаз" провести перерахунок споживачам, яким було зроблено донарахування, в частині визначення фактичного обсягу споживання природного газу на підставі даних лічильників газу, починаючи з жовтня 2018 року.

За його словами, за наявною інформацією, ПАТ "Харківміськгаз" добровільно погодився усунути порушення відповідно до вимог Закону. За оцінками фахівців, в результаті перерахунку харків'янам повернуть понад 100 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook