Харків за гроші ЄБРР закупить 57 нових тролейбусів

Харківське тролейбусне депо №2 та "Богдан Моторс" підписали договір на поставку тролейбусів

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Договір сьогодні, 27 лютого, підписали директор КП "Тролейбусне депо №2" Дмитро Липовий, директор АТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" Дмитро Писаний і заступник міського голови Євген Водовозов.

Для Харкова придбають 57 нових тролейбусів.

Також сьогодні відбулося підписання Договору гарантії за проектом оновлення тролейбусного парку між Харківською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Довідка Depo.Харків. У 2018 році в рамках інвестиційного проекту "Оновлення тролейбусного парку Харкова" КП "Тролейбусне депо №2" та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитну угоду для оновлення рухомого складу підприємства. Був оголошений тендер на поставку низькопольних 12-метрових тролейбусів, комплекту запчастин, інструментів, витратних матеріалів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів, а також супутніх послуг. Виграла компанія "Автоскладальний завод №1" ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс".

Згідно з угодою, за кредитні кошти для Харкова придбають 57 нових тролейбусів і супутнє обладнання на суму 11,5 млн євро (8 млн євро - кредитні кошти ЄБРР, 2 млн євро - кредит Фонду чистих технологій та 1,5 млн євро - кошти міського бюджету Харкова ).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook