Харків отримає проспект сталінського маршала: У Кернеса підготували "реабілітацію" Жукова
У Харкові міська рада планує назвати проспект на честь сталінського маршала Георгія Жукова
- Харків
-
18 червня 2019 15:55

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав депутат Харківської міської ради Ігор Черняк, передає Depo.Харків.
"З'явився проект рішення Харківської міськради про перейменування проспекту Григоренка. Вірніше, технічно питання називається "Про розгляд електронної петиції". Так ось навіть за текстом слово "перейменування" не вживається. Пропонується повернути попередню історичну назву проспекту Петра Григоренка. А також назвати на честь Петра Григоренка вулицю, яка з'єднує вулицю Римарську і вулицю Клочківську. Наскільки я зрозумів, мова йде про нову вулицю, яка зараз як раз прокладається", - написав Черняк.
Депутат також оприлюднив фото проекту зазначеного рішення. Згідно проекту, депутатам пропонується підтримати петицію про перейменування проспекту Петра Григоренка на честь Георгія Жукова, "оскільки життя і діяльність Жукова Г.К. пов’язані з спротивом і вигнанням нацистських окупантів із України, а також звільненням міста Харкова під час Другої світової війни 1939 – 1945 років".
Як повідомляв Depo.Харків, завтра, 19 червня, у Харкові відбудеться сесія міської ради, яка розглядатиме питання перейменування проспекту Григоренка на честь сталінського маршала Жукова.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:05На Харківщині окупанти вбили чотирьох мирних мешканців – ОВА
- 13:01 У Харкові за підозрою у наведенні ракет схопили працівника ТЕЦ: Що відомо ФОТО
- 11:02На Харківщині судовий охоронець перейшов на бік окупантів
- 08:26Синєгубов показав фото з місця ранкового обстрілу Харкова ФОТО
- 07:33Армія рф вранці знищила продуктовий склад у Харкові – Терехов
- 13:54У Харкові рашистський дрон влучив у дитсадок
- 10:44Росіяни керованими авіабомбами вдарили по Харківщині ФОТО
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 21:46 росіяни ударили по Куп’янську: є постраждалі, під завалами будинку можуть бути ще люди
- 20:49"Вампір-листоноша". У ДПС показали, як працює "служба доставки" під Вовчанськом Відео
- 16:47ДПСУ: росіяни намагаються нищити укриття українських захисників у прикордонні
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 10:31У Харкові судитимуть жінку, яка будувала російську податкову систему в окупованому Куп'янську ФОТО
- 09:45Росіяни обстріляли медичний заклад на Харківщині: ОВА повідомила про поранених ФОТО
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 17:16Фонд "Турбота Харків": допомога там, де вона найбільше потрібна Актуально
- 12:10На Харківщині вирахували колаборантку, яка проводила "пенсійну паспортизацію" під час окупації – СБУ ФОТО
- 08:37Обстріли на Харківщині: Синєгубов заявив про трьох поранених