ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернесу захотілося в Європу

Майбутнє міста Харкова пов'язане з європейським співтовариством
Depo.
23 травня 2015 10:51
ФОТО: depo.ua
Кернесу захотілося в Європу
Кернесу захотілося в Європу

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, про це під час засідання Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів призу Європи заявив мер Харкова Геннадій Кернес.

"Ми пов'язуємо майбутнє своє країни, подальший розвиток в країні демократії з інтеграцією і співробітництвом з іншими європейськими країнами", - сказав він.

Він наголосив, що засідання Генасамблеї - історична подія для Харкова. Мер підкреслив, що міська влада не допустила хаосу під час подій в Україні навесні 2014 року та взяла курс на подальший розвиток Харкова.

"Харків обрав для себе лях розвитку європейського міста і продовжує йому слідувати. Свідченням цього є те, що ми - єдине місто в Україні, відзначене всіма чотирма нагородами Ради Європи, в тому числі найвищою нагородою - призом Ради Європи", - сказав Кернес.

Він наголосив, що Харків вдало зарекомендував себе і під час матчів Євро-2012.

"Для нас ідея європейської солідарності - не абстрактне поняття. Курс на європейську інтеграцію є природнім для незалежної України", - наголосив мер.

Під час засідання Генасамблеї було оголошено два міста, які в 2015 році стали володарями призу Європи. Ними стали німецьке місто Дрезден та шведське місто Вара.