Кернеса просять за гроші міста відновити бюст на могилі відомого науковця (ФОТО)

Академія наук України звернулася до мера Харкова Геннадія Кернеса з пропозицією відновити бюст на могилі академіка Дмитра Багалія

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила правнучка Багалія Ірина Гончарова (Багалій), передає Depo.Харків.

Вона також опублікувала копію звернення.

"Академія наук України звертається до вельмишановного Геннадія Адольфовича з пропозицією взяти під особистий контроль розслідування справи про викрадення погруддя і відновити історичну пам'ятку коштом міського бюджету. Лист підписаний Президентом НАН України Патоном, - зазначила вона. - Цікаво яку ще відмазку знайдуть міські чиновники? До речі, вартість нового бюсту з антивандального склопластику під бронзу якихось 20 тис. гривень. Дрібниці на тлі туалету з рибками".

На данном изображении может находиться: текст

На данном изображении может находиться: текст

Як повідомляв Depo.Харків, у червні 2018 року стало відомо, що на 13-му кладовищі у Харкові з могили академіка Дмитра Багалія вкрали бюст. У поліції тоді заявивли, щоповідомлення про зникнення бюсту надійшло до Київського відділу ще 16 травня 2018 року.

Довідка Depo.Харків. Багалій Дмитро - український історик, філософ та громадський діяч. Лауреат Уваровської премії. Ректор Імператорського Харківського університету (1905—1910), один із фундаторів, академік Української Академії Наук (з 1919).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook