ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес звинувачує прокуратуру у маніпуляціях

Харківський міський голова Геннадій Кернес, справу якого розпочав слухати Дзержинський райсуд міста, звинувачує прокуратуру та потерпілих у маніпуляціях
Depo.
31 березня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua
Кернес звинувачує прокуратуру у маніпуляціях
Кернес звинувачує прокуратуру у маніпуляціях

Про це Кернес заявив сьогодні під час брифінгу після засідання суду, який через неявку потерпілих був перенесений, передає кореспондент depo.ua з Харкова.

"Маніпуляція полягає в тому, що двоє потерпілих одночасно прописалися в місті Києві за однією адресою. Насправді вони проживають в Харкові", - сказав Кернес.

На його думку, маніпулюючи місцем проживання потерпілих, слідство має намір змінити підсудність та перенести слухання справи з Харкова в інший регіон.

Мер наголосив, що готовий в будь-якому місці та в будь-який час постати перед судом, однак висловив переконання, що за законом справу повинен слухати Дзержинський райсуд Харкова.

"Я вважаю, що за законом суд має проходити там, де було місце так званого злочину. За матеріалам справи, місце злочину - це проспект Леніна, 21, Дзержинський район.
Суд повинен проходити у Харкові, в Дзержинському районі", - підкреслив Кернес.

Він також відкинув всі висунуті йому обвинувачення. "Ця справа повністю сфальсифікована", - наголосив харківський міський голова.

Нагадаємо, сьогодні у в Дзержинському районному суді Харкова почали слухати справу Геннадія Кернеса за підозрою у викраденні, погрозах вбивства, тортурах учасників Харківського Євромайдану.

Однак суд оголосив перерву до 10 години 7 квітня у зв`язку з неявкою потерпілих.