ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес ображений, що його не судять

Мер Харкова Генадій Кернес наполягає на тому, щоб суд по його справі почався по суті, аби мати можливість "довести свою невинуватість"
Depo.
18 травня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

"Я вкотре прибув до суду виконати свій громадянський обов'язок і, відповідно до законів України, дати свідчення. Але був змушений покинути його у зв'язку з виявленою правоохоронцями загрозою для життя", - заявив Кернес після того, як покинув залу засідань.

"Я наполягаю на тому, щоб суд почався по суті, і я міг довести свою невинуватість у цій повністю сфальсифікованій справі. Дії "ультрас", активістів перед початком суду, спрямовані на зрив розгляду, - це ще одне підтвердження того, що у звинувачення немає інших, більш серйозних аргументів. Я впевнений, що сьогодні є можливість для проведення безпечного, всебічного та справедливого суду", - заявив Кернес.

Нагадаємо, підготовче засідання суду за звинуваченням Геннадія Кернеса в Київському районному суді Полтави, призначене на 18 травня, не відбулося. За інформацією державного охоронного підрозділу "Грифон", у активістів, що знаходилися в суді, було помічено вогнепальну зброю. В зв'язку із загрозою життю було прийнято рішення про евакуацію обвинувачених, захисту і журналістів із зали.