ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес впевнений, що суд не доведе його провину

Мер Харкова Геннадій Кернес упевнений, що суд не знайде доказів його провини
Depo.
29 квітня 2015 10:14
ФОТО: depo.ua
Кернес впевнений, що суд не доведе його провину
Кернес впевнений, що суд не доведе його провину

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

"Кримінальна справа проти мене зараз знаходиться в Київському районному суді міста Полтави. І я вважаю, що тільки суд може розібратися з усіма обставинами цього повністю сфальсифікованого кримінального переслідування. Я впевнений, що Аваков (міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, - ред.), використовуючи своє службове становище міністра МВС, своїми "постами" в "Фейсбук" намагається чинити тиск на суд. Але також я впевнений і в іншому - в тому, що суд розбереться з усіма обставинами справи, дійде висновку, що в кількох томах кримінального провадження немає жодного доказу моєї провини чи провини моїх охоронців, і, як наслідок, винесе справедливий вердикт", - сказав він.

26 березня Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня колегія суддів кримінальної палати Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних і цивільних справ ухвалила рішення передати цю справуз Дзержинського районного суду Харкова до Київського районного суду Полтави.

Клопотання про перенесення слухання в іншу область подали Генеральна прокуратура і потерпілі у справі Кернеса.

Кернес не зявився у суді, тому що проходить лікування в Італії.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав прокуратуру звернутися до суду для зміни запобіжного заходу меру Харкова Геннадію Кернесу.

Київський районний суд Полтави переніс засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса на 18 травня.