Кернес восьмий раз поспіль не з'явився до суду в Полтаві

Мер Харкова Геннадій Кернес восьмий раз поспіль не з'явився до Апеляційного суду Полтавщини

Як передає Depo.Харків із посиланням на UA:Харків, на засідання прибули потерпілий Сергій Ряполов, представник потерпілих Тетяна Зелькіна, обвинувачені Євген Сміцький та Віталій Блинник, захисник Лідія Ізовітова.

 

Частина захисників письмово просила суд відкласти засідання у зв'язку з участю в інших засіданнях - у Києві та Харкові. Обвинувачений Кернес письмово просив відкласти засідання через відсутність захисників, а також у зв'язку з лікуванням.

 

Представниця потерпілих Тетяна Зелькіна і потерпілий Сергій Ряполов просили суд застосувати до Кернеса примусовий привід. Суд відмовив.

 

Також Зелькіна просила суд надіслати запити до судів Києва та Харкова, щоб перевірити чи дійсно захисники Кернеса перебували в інших засіданнях. Це клопотання суд задовольнив.

 

Наступне засідання судді призначили на 27 березня.

 

Нагадаємо, Геннадія Кернеса і двох його охоронців звинувачують у викраденні та побитті двох учасників харківського Євромайдану у січні 2014 року. У серпні 2018 року суддя Київського районного суду Полтави Андрій Антонов закрив кримінальне провадження. В ухвалі зазначалось - представники обвинувачення не з'являлися на слухання сім засідань поспіль. Суд розцінив це, як бездіяльність. Прокуратура та потерпілий Сергій Ряполов подали апеляції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook