Кернес відмовив харківським школярам у безкоштовному проїзді

Школярі не отримають право пільгового проїзду у харківських маршрутках

Про це йдеться у відповіді мера Харкова Геннадія Кернеса на петицію з проханням надати право безкоштовного проїзду у міському транспорті та маршрутках, передає Depo.Харків.

У відповіді Кернеса зазначається, що міською програмою з 1 січня 2018 року передбачене право пільгового проїзду учням загальноосвітніх навчально-виховних закладів міста Харкова у метрополітені (до 50 поїздок по 50% вартості) та міському наземному електротранспорті (проїзний на один вид транспорту коштує 15 грн, на два – 20 грн).

"У зв'язку з тим, що персоніфікований облік отримувачів пільг автотранспортними підприємствами, які не належать до комунальної форми власності, не здійснюється, пільговий проїзд учням загальноосвітніх навчально-виховних закладів Харкова автобусними маршрутами загального користування не передбачений, - сказано у відповіді. - З огляду на вищевикладене, в даний час пільговий проїзд може надаватися лише підприємствами міського електротранспорту комунальної форми власності".

Як повідомляв Depo.Харків, підприємство "Диканівської виправної колонії (№ 12)" бере участь у міській програмі з благоустрою паркової зони Харкова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Кернес