ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес проти проросійських мітингів на свята

Влада виступила проти проведення ходів і мітингів, присвячених Дню солідарності трудящих та Дню Перемоги
Depo.
29 квітня 2015 16:04
ФОТО: depo.ua
Кернес проти проросійських мітингів на свята
Кернес проти проросійських мітингів на свята

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні погоджувальної комісії міськвиконкому.

Члени комісії розглянули заявки громадських організацій, які мають намір провести заходи з 1 по 9 травня. Зокрема, громадська організація "Трудова Харківщина" заявила про проведення мітингу 1 травня, "Російський собор-Руська община" - про проведення мітингу 3 травня, Спілка жінок України "За майбутнє дітей" - про проведення концерту 9 травня, Спілка радянських офіцерів - про проведення ходи 9 травня.

Під час засідання комісії заступник міського голови Ігор Терехов повідомив, що міліція намагалася переконати керівників цих громадських організацій не проводити мітинги і ходи через загрозу терактів, але не всі вони почули аргументи правоохоронців.

Харківська організація Спілки жінок України "За майбутнє дітей" погодилася з пропозицією міськради не проводити окремий захід біля пам'ятника Воїну-визволителю у сквері 23 Серпня, а взяти участь у концерті до Дня Перемоги, який пройде 9 травня в парку ім. Горького. Щодо інших заходів, які хочуть провести громадські організації, міська влада має намір звернутися до суду.

"Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ надали нам інформацію, згідно з якою в місті діють диверсанти, і під час свят можливі провокації і теракти. Нам хочеться зробити повноцінне свято для ветеранів до 70-річчя Перемоги, але ми не можемо піддавати небезпеці людей", - підкреслив Терехов.

Він також нагадав, що в місті заплановано низку загальноміських заходів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які узгоджені з правоохоронними органами.

 

Мітки: #